O firmie: Autotap Lublin

Autotap tapicer samochodowy Lublin

Warsztat usługowy prowadzi działalność od 1990 roku w pełnym zakresie tapicerki samochodowej Lublin. Natomiast doświadczenie w tym rzemiośle zdobywaliśmy już od 1983 roku. Usługi związane z tapicerką samochodową w Lublinie to nasza specjalność.

Specjalizujemy się także w wykonywaniu kompleksowej zabudowy busów. Zakład prowadzi szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych, firm oraz dealerów samochodowych. Wykonujemy usługi dla wielu salonów samochodowych z naszego regionu. Od lat współpracujemy z: dealerem Mercedes Benz, dealerem Renault, dealerem Citroen dlatego możesz nam zaufać i powierzyć nam swój samochód.

  • Precyzja
    Wykonania

  • Najlepsi
    Tapicerzy

  • Znani
    I Polecani

O Firmie: Tapicerka Samochodowa Lublin

Dysponujemy najlepszymi narzędziami i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, pozostawiając u nas swój samochód do zabudowy lub zakładania tapicerki samochodowej możecie być Państwo pewni, że oddaliście go w dobre ręce. Ponad 30-letnia praktyka i doświadczenie gwarantują Państwu wysoką jakość wykonywanych usług, niezawodność i terminowość. Wśród klientów cieszymy się mianem solidnej i rzetelnej firmy. Każde nasze zlecenie wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o najmniejsze detale. Dzięki temu każda realizacja robi oszałamiający efekt. Grono naszych stałych klientów z roku na rok rośnie, zaufaj nam i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Zabudowy busów przeróbki wnętrz aut
renowacja i odbudowa aut Lublin

732

Zadowolonych klientów

1089

Wykonanych projektów

17351

metrów uciętego materiału

30

lat doświadczenia

Panowie wykonali w moim kangoo przeróbkę paki do wożenia sprzętu laboratorium drogowego. Nareszcie sprzęty nie suwają się podczas jazdy a wszystko ma swoje miejsce. Jestem bardzo zadowolony!

O Firmie: Tapicerka Samochodowa Lublin

Mariusz Paśnikowski

Naprawdę starannie wykonane nowe poszycie siedziska do mojego restaurowanego motoru. Siedzisko wykonane z bardzo dobrej jkości skóry znacznie lepiej się prezentuje niż nowe gotowe zamienniki.

O Firmie: Tapicerka Samochodowa Lublin

Krzysztof Pruszyński

Manager

Szybki kontakt

Jeżeli masz jakieś wątpliwości, szukasz usługi zakładania tapicerki samochodowej, naciśnij przycisk i zadzwoń po szczegółową wycenę Twojego zlecenia.

O Firmie: Tapicerka Samochodowa Lublin

KONTAKT

Zabudowy i tapicerstwo:      +48 509 047 991
Frezowanie CNC​:                     +48 501 437 017
E-Mail:                                      biuro@auto-tap.pl

GODZINY OTWARCIA

Pon.-Pt.:     7.00 - 17.00
Sobota:     9.00 - 14.00
Niedziela:  nieczynne

ODWIEDŹ NAS

ul. Towarowa 7A
20-205 Lublin
Polska

Frezowanie CNC Lublin, Zabudowy busów Lublin, Tapicerka samochodowa Lublin

O Firmie: Tapicerka Samochodowa LublinO Firmie: Tapicerka Samochodowa LublinO Firmie: Tapicerka Samochodowa LublinO Firmie: Tapicerka Samochodowa Lublin


VC

Frezowanie CNC Lublin

AUTO-TAP

Adres

ul. Towarowa 7A

20-205

Lublin

Poland

+48509047991

Frezowanie cnc Lublin

Tapicerka samochodowa Lublin

Zabudowy busów Lublin